Užitečné odkazy jinam

www.obesitas.cz
Česká obezitologická společnost
ČOS sdružuje lékaře, psychology, zdravotní sestry a odborníky dalších profesí zabývající se prevencí a léčbou obezity a zastupuje jejich odborné zájmy. Také vede seynam bariatrických center a pracovišť.
Nemocnice Břeclav
Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace.
Chirurgické oddělení provádí bariatrické operace.
Výsledky Operační Léčby Obezity
Databáze vývoje stavu pacienta po aplikaci bariatrické chirurgie.
Zpracovává záznamy o stavu pacienta po chirurgickém zákroku - bariatrické operaci. Sleduje vývoj hmotnosti, komorbidit (přidružených nemocí) a pomáhá hodnotit úspěšnost léčby. Zpracované výsledky slouží chirurgům pro evidování záznamů o svých pacientech a široké veřejnosti pro lepší informovanost o chirurgické lěčbě obezity.
www.mojelecbaobezity.cz
Informační web o obezitě a chirurgické léčbě. Obsah je zaštítěn odborníky v bariatrii. Web spravuje výrobce laparoskopických přístrojů.
www.merrylinka.cz
Jak rozumně snižovat hmotnost.
Merrylinka je bezplatná poradna snižování hmotnosti. Poskytuje rady a doporučení týkající se změn životního stylu, které jsou nezbytné k dosažení snížené hmotnosti a dlouhodobému udržení váhového úbytku . Spolupracuje se specializovanými zdravotnickými zařízeními zabývajícími se léčbou obezity v celé České republice.
www.ordinace.cz
Zdravotnický portál, který poskytuje zájemcům seriózní informace z oblasti medicíny farmacie a zdravého životního stylu. Konzultace s odborníky online.
www.nutrivia.cz
Komplexní dietologické poradenství.
Dietolog, fyzioterapeut, psycholog, obezitolog. Nutriční konzultace, kurzy hubnutí, Bodystat. Potravní doplňky, spalovače tuků, léky, operace. Programy na míru - hubnutí s odborníky je jednodušší.
www.chodec.com
Instruktoři sportovních aktivit, kteří nás učí nordic walking.

Komerční odkazy

© Banding klub ČR, 2005 - 2020
Banding klub
česky deutsch - magenband english - gastric banding